Võta ühendust!

Kui Sul on tekkinud küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust.

kirjuta meile
Katrin Lääne
+372 5661 2911
katrin@laanekv.ee
Saada päring!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Müügiinfo

Kui oled huvitatud elusaseme ostmisest, kuid vajad veel aega kas pangaga suhtlemiseks või muudeks eeltoiminguteks, saad Sind huvitava korteri broneerida paariks päevaks suulisel kokkuleppel või lihtkirjaliku lepingu ja broneerimistasu alusel kuni kaheks nädalaks.

Ostutehing ise toimub kahes etapis: esmalt sõlmime võlaõigusliku müügilepingu, millega lepime kokku tehingu tingimustes ning Sa tasud 15% ostuhinnast. Laenuga finantseerimise korral peaks selleks ajaks olemas olema siduv pakkumine laenuandjalt.

Sinu kodu valmimise järel sõlmime asjaõiguslepingu, millega läheb üle omand ning kuulub tasumisele ülejäänud osa ostuhinnast.Vajadusel saame Sind nõustada finantseerimislahenduse leidmisel ja valikul.

NB! pildid ja graafilised materjalid on illustreeriva iseloomuga ning võivad sisaldada ebatäpsusi.

Hinnas sisaldub
1. Korteriomandi valmidus vastavalt projektile ja siseviimistlustabelile2. Territooriumi haljastus ja heakorrastus vastavalt projektile3. Tasu tehnovõrkude (elektri-, vee-, ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest4. Valmidus valvesignalisatsiooni paigaldamiseks

Hinnas ei sisaldu

1. Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv3. Telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga liitumise tasud ning vastavad seadmed.
Võta ühendust!Kui Sul on tekkinud küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust.