Sinu avar ja

helge kodu

Loodusest inspireeritud Männimetsa Kodu interjöör mõjub eksklusiivselt, heledad ja naturaalsed toonid loovad harmoonilise ja rahuliku atmosfääri.

INTERJÖÖR
PAKETID

Interjöör

Interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid ning hele ja modernne viimistlus, mis toob esile kodu valgusküllasuse ja jätab ruumi mängulisusele sisekujunduses. Skandinaavialikult avar ja helge kodu

Paketid

Standard paketis sisalduvad siseviimistlusmaterjalid ning san. tehnika valik on kaasaegne ning kvaliteetne.

Ostjal on võimalus valida viimistlusmaterjale ja san.tehnikat ka PREMIMUM paketist, mille valik on veelgi eksklusiivsem.
2

Interjöör

1
Männimetsa kodust võid leida täiusliku kodu oma suurele või väiksemale perele. Kodud on 25–150 ruutmeetri suurused, neid täiendavad rõdud ning esimesel korrusel terrassid.
2
Interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid ning hele ja modernne viimistlus, mis toob esile kodu valgusküllasuse ja jätab ruumi mängulisusele sisekujunduses. Skandinaavialikult avar ja helge kodu!
4

Asukoht

Asukoht on hinnatud ja ainulaadne tänu rahulikule elukeskkonnale. Rohelusest pakatav rahulik ning turvaline ümbruskond on nüüdsest Sinu igapäevane privileeg.
5
Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad kaubandus, haridus, meelelahutus ja spordirajatised. Suurepärane ligipääs on tagatud nii jala, bussi kui autoga.

Hinnad