Lisaväärtused

Männimetsa kodud on loodud inimesele, kes hindab individuaalsust, müravabadust, kõrget kvaliteeti ja logistiliselt mugavat eluviisi.

asukoht
Mugavus

Asukoht

Jalutuskäigu kaugusele jäävad puhke- ja istumisalad ning erinevaid võimalusi värskes õhus viibimiseks. Spordiarmastaja jaoks on asukoht eriti mugav. Suurepärased sportimisvõimalused on kõik vaid jalutuskäigu kaugusel.

Mugavus

Kindlad panipaigad igale korterile! Lukustatud paraja suurusega panipaigad maja 1-korrusel vabastavad korterites ruumi ja teevad hoiustamise mugavamaks.

Kindel koht ka neljarattalise pereliikmele. Teie ei pea muretsema neljarattalise pereliikme pärast. Parkimine on lahendatud kinnistu piirides. Igale korterile kuulub ka 1 parkimiskoht.
2

Interjöör

1
Männimetsa kodust võid leida täiusliku kodu oma suurele või väiksemale perele. Kodud on 25–150 ruutmeetri suurused, neid täiendavad rõdud ning esimesel korrusel terrassid.
2
Interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid ning hele ja modernne viimistlus, mis toob esile kodu valgusküllasuse ja jätab ruumi mängulisusele sisekujunduses. Skandinaavialikult avar ja helge kodu!
4

Asukoht

Asukoht on hinnatud ja ainulaadne tänu rahulikule elukeskkonnale. Rohelusest pakatav rahulik ning turvaline ümbruskond on nüüdsest Sinu igapäevane privileeg.
5
Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad kaubandus, haridus, meelelahutus ja spordirajatised. Suurepärane ligipääs on tagatud nii jala, bussi kui autoga.

Tutvustus